Xiaomi Mijia Gateway 2 – Smart Home w dobrej cenie

Xiaomi Gateway 2 jest centralnym urządzeniem bezprzewodowej instalacji smart home od Xiaomi. W prosty sposób możemy zesparować różnego rodzaju czujniki i sensory, które komunikują się z centralą za pomocą protokołu ZigBee, który charakteryzuje się niewielkim poborem energii, a całość programuje się poprzez aplikacje Aqara Home. Współpracuje z urządzeniami z zainstalowanym Androidem 4.0 lub wyższym oraz iOS 7 lub wyższym.
Urządzenie podłącza się do gniazdka 230V, ma ładny design, jego wymiary to tylko 8cmx8cmx3cm. Biała obudowa wykonana jest z białego, ognioodpornego tworzywa, posiada diodę która świeci w 16 milionach kolorach oraz budzik. Na uwagę zasługuje zasięg który wynosi aż 100m.
Często można spotkać ofertę na popularny zestaw – centralka plus Mi Smart Motion Sensor, Mi Smart Window & Door Sensor, Mi Smart Wireless Switch. Do montażu urządzeń nie potrzebujemy żadnych narzędzi ponieważ są tak lekkie i wystarczy je przykleić w odpowiednie miejsce.
Xiaomi Gateway 2 na tle konkurencji wypada bardzo dobrze ponieważ za niewielką cenę dostajemy urządzenie które ma bardzo dużo funkcji i do którego nie potrzebujemy instalatora gdyż oprogramowanie jest proste i intuicyjne i oczywiście jest już w języku Polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.