Leoni – Okablowanie strukturalne i nie tylko.

LEONI jest globalnym dostawcą wysokiej jakości okablowania oraz technologii informatycznych i energetycznych.Główną grupą klientów jest światowy przemysł samochodowy, dodatkowo swoje produkty wprowadzili na rynek teleinformatyczny i sieciowy, opieki zdrowotnej, przemysłu przetwórczego, transportu, energetyki i infrastruktury, automatyki produkcji, maszyn i czujników oraz transportu morskiego.
Już wkrótce planują dodać do swojej oferty inteligentne kable które zyskują na ważności szczególnie w obliczu cyfryzacji i rozwoju bezpiecznych systemów o wysokim poziomie łączności.
Przemiana cyfrowa w LEONI wykazuje się w znajomości procesów cyfrowych i oprogramowania, które można zastosować na przykład do realizacji bardziej zautomatyzowanej produkcji.
Oczywiście Nas najbardziej interesują moduły oraz inne akcesoria informatyczne. Dużą popularnością cieszą się moduły oraz wtyczki RJ45 kategorii 6A.
Lenoni ma szeroką ofertę na akcesoria światłowodowe takie jak kable krosowe światłowodowe, detektory kabli, przełącznice światłowodowe, kasety do spawania i gniazda światłowodowe.


Na szczególną uwagę zasługuje nowa linia produktów MegaLine®Connect45.Jest to system złączy miedzianych, który charakteryzuje się łatwym montażem – zaprasowanie wtyczki i skrócenie żył odbywa się w jednej operacji. Pierwszorzędne wyposażenie, obejmujące kabel sygna­łowy 7/ 7A i wtyczkę kablową, można dobrać, po prostu zakładając odpowiedni moduł gniazda. Dostępne są do wyboru moduły gniazda RJ45 kategorii 6A (IEC 60603­7­51) i kategorii 6A (EIA/TIA 568­C.2).
Następnie MegaLine Connect 100. Otwarta architektura systemu Connect100 gwarantuje możliwość jego rozwoju do tzw. aplikacji “jutra” wymagających szybkich transmisji przekraczających potencjał obecnie zdefiniowanych standardów. Skalowalność systemu umożliwia jego rozbudowę za pomocą prostej wymiany wkładki aplikacyjnej po obu końcach toru transmisyjnego bez zmian w trwałym “rozszyciu” kabla.
I na samym końcu chciałbym wspomnieć o
MegaLine VarioKeystone. Jest to system który umożliwia skalowalność “w górę i w dół” za pomocą prostej wymiany wkładki aplikacyjnej po obu końcach toru transmisyjnego bez zmian w trwałym “rozszyciu” kabla. Do kabla instalacyjnego kategorii 7 lub 7A z zamontowaną końcówką kablową można podłączyć poniższe interfejsy aplikacyjne RJ45 kat. 6A, 2xRJ45 kat. 6A (2×100 MbE lub 1×100 MbE + ISDN lub 2xISDN), TERA kat. 7A. Poza powyższym, system umożliwia przedłużenie/naprawę każdego połączenia kablowego do klasy F zgodnie z normą za pomocą łącznika.

Źródło: https://www.leoni-polska.com/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.