Inteligentny dom. Gniazdko elektryczne Fibaro Walli.

Gniazdko elektryczne i nie tylko.

Fibaro wypuścił nową linię gniazdek elektrycznych oraz włączników po nazwą Walli.

Cała linia składa się ze sterownika rolet, żaluzji i bram, włącznika, gniazda elektrycznego, ściemniacza oświetlenia oraz bezprzewodowego kontrolera.
Przydatną funkcją jest wybór koloru oświetlenia który można dobrać na przykład do koloru ścian.
FIBARO Walli jest kompatybilne z frontami innych producentów: GIRA – System 55, Legrand – Celiane, Schneider – Odace. Oczywiście należy upewnić się czy nasze gniazdko elektryczne będzie kompatybilne, czasami będzie potrzebny specjalny adapter.
Włączniki oraz gniazdka Walli są kompatybilne z systemami głosowymi takimi jak Google Assistant oraz Amazon Alexa.
Aplikacja mobilna FIBARO Home Center pozwala na zarządzanie inteligentnymi włącznikami i gniazdami przy pomocy smartfona, tabletu czy smartwatcha. Dzięki czemu wszystko masz pod kontrolą, gdziekolwiek jesteś.
Kontroluj i analizuj zużycie energii przez sprzęty domowe i optymalizuj wydatki z dbałością o Twój portfel oraz ekologię.
Walli Outlet połączony z Systemem FIBARO współpracuje z innymi urządzeniami w Twoim domu. Kiedy czujnik powietrza wykryje jego zły stan, automatycznie uruchomi się oczyszczacz powietrza podłączony do Walli Outletu. W trosce o zdrowie Twoich bliskich, wszystko dzieje się samo. Kusząca perspektywa – prawda?
Steruj wieloma urządzeniami na raz z jednego włącznika. Łatwość oraz wszechstronność kombinacji pozwolą na połączenie jednego sterownika do rolet z wszystkim roletami w całym mieszkaniu. Niebywałe!
Wyobraź sobie, że wracasz do domu po ciężkim dniu i za pomocą jednego kliknięcia zamykasz bramę wjazdową i garażową, włączasz ogrzewanie garażu i wyłączasz światło. Brzmi jak scena z filmu science fiction, jednak dzięki Walli to Twoja codzienność.
FIBARO Walli uzupełniona jest o klasyczne włączniki i gniazda dla zachowania spójnej estetyki w Twoim domu. Dobierz je do swoich potrzeb i ciesz się unikalnym designem i funkcjonalnościami.
Nasze dzieci często lękają się ciemności. Z Walli ciemność nie jest straszna, ponieważ nocną drogę podróżnikom wskazuje świecący pierścień LED. Z nim zawsze trafią do swojego pokoju lub łóżka rodziców.

Niedawno miałem przyjemność przy okazji zlecenia na przerobienie instalacji elektrycznej zamontować jedno dodatkowe gniazdko Fibaro z serii walli. Jak zawsze instalacja jak i zaprogramowanie nie sprawiło mi żadnego problemu. Klient jest zadowolony z ładnego designu oraz funkcjonalności. Gniazdko Fibaro jest godne polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.