Digitus – okablowanie strukturalne

Digitus jest jedną z mniej popularnych marek sprzętu IT w Polsce. Została założona w 1994 roku. Od 20 lat jest marką globalną. Ta tą chwilę Digitus sprzedaje swoje produkty do ponad 50 krajów. Gama produktów jaką oferuje jest szeroka, oferuje sprzęt bezpieczeństwa i nadzoru, dystrybucji wideo i komponentów komputerowych oraz kabli i adapterów.

Dogitus ceniony jest przez konsumentów oraz instalatorów za dobry stosunek do ceny.
Na stronie Digitus znajdziemy ofertę na skrętki od kategorii 5e do 6A, patch cord-y w tych samych kategoriach, szafy serwerowe oraz akcesoria do nich. Ciekawą rodziną szaf jest Dynamic Basic która została stworzona w Niemczech dla wymagających klientów. Bardzo lubię ich stojaki oraz uchwyty ścienne na TV i monitory które polecam i często montuję u swoich klientów.
Jakiś czas temu testowałem słuchawki multimedialne Digitus DA-12201. W ofercie Digitus znajdziemy bogatą ofertę na różnego rodzaju adaptery i przejściówki, na przykład konwerter VGA na HDMI DA-70473 który posiada również wejście audio 3,5 mm do przesyłu dźwięku.

Wyżej wymieniony producent posiada chyba największą ofertę na różnego rodzaju kable takie jak kable HDMI, Display porty, kable DVI, kable VGA, kable do drukarek, wewnętrzne kable zasilające i SATA, kable przyłączeniowe FireWire oraz przewody zasilające.
W ofercie dotyczącej monitoringu znajdziemy kamery IP od prostych modeli po modele dla najbardziej wymagających klientów, wiele modeli rejestratorów i różne akcesoria do montażu kamer. Z całej oferty najbardziej przypadł mi do Rejestrator sieciowy hybrydowy (AHD i IP) Full HD Digotus DN-16121. Jest to 6 – kanałowy rejestrator do którego można podłączyć do 4 kamer AHD i do 2 kamery IP. W zestawie dostaniemy 3 kamery cylindryczne AHD i jedną kamerę AHD kopułkową.

Podsumowując, u tego producenta każdy znajdzie coś dla siebie. Od graczy i miłośników nowych technologii po profesjonalistów jak instalatorzy i informatycy. Produkty tego producenta pomagają łączyć ze sobą urządzenia takie jak telewizory, komputery PC, laptopy i systemy stereo, optymalizować ich wydajność i osiągać najlepsze wyniki w projektach technicznych za uczciwą cenę.

Źródło: https://www.digitus.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.