Alantec – Okablowanie strukturalne na najwyższym poziomie

Właścicielem marki Alantec jest polska firma A-LAN Technologie. Zajmują się produkcją i dystrybucją certyfikowanych systemów okablowania strukturalnego, monitoringu CCTV oraz różnych rodzajów komponentów do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych w technologiach miedzianych oraz światłowodowych. Innymi markami własnymi oprócz Alantec są Avizio i Q-Lantec. Dodatkowo są głównym dystrybutorem niemieckiej firmy LEONI.

Marka Alantec posiada najbardziej konkurencyjne rozwiązania cenowe jak i techniczne na rynku polskim. Grupy asortymentowe tego producenta to ALANTEC Dual Connect Line – linia ekonomiczna oparta na modułach narzędziowych typu Keystone Jack z 5 letnią gwarancją producenta. ALANTEC PLUS – najbardziej standardowe i popularne rozwiązanie oparte na modułach beznarzędziowych typu Keystone Jack z 25 letnią gwarancją systemową. ALANTEC KOMOS Line – uniwersalny i innowacyjny system okablowania strukturalnego oparty o rozwiązanie wymiennych wkładek umożliwiający bezinwazyjną zmianę wkładki aplikacyjnej po stronie gniazda i panelu z 25 letnią gwarancją systemową. ALANTEC MULTIMEDIA – najwyższej wydajności ekranowany system okablowania strukturalnego pozwalający na transmisję multimedialną (CATV, video, głos, dane) w jednym gnieździe. Oparty na złączach typu TERA i ARJ45 kategorii 7 i 7A. ALANTEC Industry Line – specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu. ALANTEC Data Center – rozwiązania dla przemysłu serwerowni i centrów danych. ALANTEC Optic Line – światłowodowy system okablowania strukturalnego z 25 letnią gwarancją, oparty na rozwiązaniach jednomodowych (9/125 SM) i multimodowych (50/125 MM). ALANTEC FTTH – światłowód do mieszkania”, światłowodowe rozwiązanie przeznaczone głównie dla deweloperów, zobligowanych rozporządzeniem MTBiGM do zamontowania w każdym mieszkaniu, w budynku wielorodzinnym gotowego przyłącza światłowodowego zakończonego tzw. szafką multimedialną.


Zawsze jak dostajemy zlecenie na montaż osprzętu który jest w ofercie Alantec to wiemy, klient dostaje sieć strukturalną z którą nie będzie miał problemów, a my nie musimy się martwić o wizyty gwarancyjne.

Źródło: https://www.alantec.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.